Karmstolar 1 par 1800-tal

694613

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, fast stoppad sits, senare målade, sitthöjd ca 48 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par 1800-tal

Budhistorik

2019-11-11 kl 21:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.