BYRÅ Bodafors 1900-talets mitt

694606

BYRÅ, Bodafors, 1900-talets mitt, teak, 3 st lådor, Sverige, höjd ca 70 cm, 45x40 cm

Smärre repor

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2019-11-11 kl 13:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.