Sängbord 1 par teak 1900-talets mitt

694603

SÄNGBORD, 1 par, teak, 1900-talets mitt, med låda, höjd ca 60 cm, 50x37 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (17 bud)
5337258
1 300
5337057
5335908
5334927
5335904

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.