Richard Ohlson fotografi

694482

RICHARD OHLSON (samtida): "Kisima Farm, Kenya II", signerad, numerad och daterad på baksidan Richard Ohlson, 1/2, 2015. C-print silikonmonterad mot plast, 60x97.5 cm.

smärre rispa på ytan

Fotografi, Nutida, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Richard Ohlson fotografi

Budhistorik (4 bud)

5333019
1 300
5296493
5333018
5296493

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.