EMIL ÅBERG, olja på pannå, signerad.

694072

EMIL ÅBERG (1864-1940): "På Lur", rokokointeriör, olja på pannå, signerad, 40 x 50 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
5329825
450
5329514
5329824
5329514
5324615

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.