Parti Beslag 1800/1900-tal

694061

BESLAG, LJUSPIPOR, ca 45 delar, 1800/1900-tal, porslin, vitmetall, gulmetall, två par beslag med lejonmaskaroner, ett beslag i form av jardiniere med blommor, ett beslag i form av rosettprytt pilkoger med fackla, m.m, längd ca 2- 34 cm

Slitage, ej fullständigt genomgångna.

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Parti Beslag 1800/1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5328575
2019-11-08 18:03:46

2019-11-08 kl 21:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.