Bertil Wahlberg oljemålning

693385

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländskt landskap, olja på pannå, signerad, ca 120x60 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5328718
750
5328699
700
5328699
550
5328717
500
5328699
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.