Gerald Steffe 2 st litografier

693328

GERALD STEFFE (född 1939): (2) Figurkompisition signerad och daterad 1969 34x35 cm samt "Oas/I" färglitografi signerad 48x35 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5323998
2019-11-06 20:42:15

2019-11-08 kl 19:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.