Sockerskrin silver 1920-tal importstämplar

693192

SOCKERSKRIN, silver, svenska importstämplar, 1920-tal, rektangulärt, fyra fötter med klo och kula, välvt lock, invändigt förgyllt, 12,5x7,5 cm, höjd 10 cm, vikt 238 g

Silver, Övriga silverföremål

Monter 11

Budhistorik (5 bud)
5328908
5315553
5315552
5315550
5312192

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.