Alvar Aalto

692823

ALVAR AALTO, pallar 1 par, "X600", Artek, Finland, 1900-talets slut, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 4

Alvar Aalto

Budhistorik (23 bud)
5337151
5 600
5337008
5 400
5337149
5 400
5337008
5 200
5337145
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.