Lars Erik Falk skulptur

692580

LARS ERIK FALK (1922-2018): Modulrelief 20, signerad och daterad Lars Erik Falk 1976, modulrelief på spånplatta, 30x76x4,5 cm

PROVENIENS
Konstruktiv Tendens, Stockholm

Smärre färgbortfall

Konst, Nutida, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Lars Erik Falk skulptur

Budhistorik (12 bud)
5333174
7 400
5329285
7 200
5333168
7 200
5329285
7 000
5325916
3 400

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.