MAN RAY: Seguidilla

692127

MAN RAY (1890-1976): "Seguidilla", signerad och numrerad i glaset Man Ray 30/40, seriegrafi, bildmått 47x59 cm

Konst, Modernt måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

MAN RAY: Seguidilla

Budhistorik (29 bud)
5333201
7 000
5333213
6 800
5333201
6 600
5333197
6 400
5333183
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.