Cèline skor Pret-â-porter

687311

CÈLINE, skor, 1970-tal, sandaler i brunt skinn, klackhöjd ca 8 cm, storl ca 38

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Patina / bruksslitage

Vintage Fashion, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Cèline skor Pret-â-porter

Budhistorik (2 bud)

5367137
5354558

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.