Madeleine Hatz oljemålning

685020

MADELEINE BONDE HATZ (född 1952): "Birth of Venus", signerad och daterad på baksidan Madeleine Hatz 2005, olja på duk, ca 56x89,5 cm

Konst, Modernt måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Madeleine Hatz oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5334990
1 900
5334993
1 800
5334990
1 700
5334818
1 600
5331675

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.