Sideboard 1950-/60-tal

679692

AB AJFA MÖBELFABRIK, sideboard, Tibro 1950-/60-tal, fanerat med teak, tre skjutdörrar med bakomliggande hyllor och lådor, höjd 74, längd 190, bredd 41

Möbler, Skåp, byråer, Design, Art & Mind

Sideboard 1950-/60-tal

Budhistorik (10 bud)
5315626
13 000
5307212
12 500
5302632
12 000
5302631
11 500
5302630
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.