Catrin Andersson Out htere in the world

658206

CATRIN ANDERSSON (född 1974): Out there (in this world)", signerad och numrerad på baksidan Catrin Andersson Ed 1/5, utförd 2011, lambda print, ca 25x39 cm
PROVENIENS: Elastic Gallery, Malmö

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Fotografi, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (22 bud)
5326815
2 600
5326447
2 400
5326194
5326166
5326193

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.