Le Groumellec Megalithes et maison

658141

LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike, född 1957): "Megalithes et maison", signerad och daterad på baksidan Le groumellec 1990, lackfärg på duk, 35x35 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (53 bud)
5335115
29 000
5334500
28 000
5335109
28 000
5334500
27 000
5334354
26 000

Slutpris SEK:
29 000
2 799 EUR, 3 178 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.