Jiri Georg Dokoupil

658130

JIRI GEORG DOKOUPIL (Tjeckien, född 1954): Utan titel, monogramsignerad och daterad d. 1990, fruktavtryck på papper, 35x49,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Teckningar, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Jiri Georg Dokoupil

Budhistorik (40 bud)
5333172
6 800
5333162
6 600
5333133
6 400
5333154
6 400
5333133
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.