Dan Wolgers spade

657705

DAN WOLGERS (född 1955): Spade, metallobjekt, signerad och daterad Dan Wolgers 00.

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Diverse, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Dan Wolgers spade

Budhistorik (16 bud)
5335755
25 000
5335750
20 000
5335232
15 000
5335231
13 500
5332949
10 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.