Dan Wolgers Immobile

657702

DAN WOLGERS (född 1955): "Immobile", signerad och daterad Wolgers -10, Upplaga 2/3, Vitpatinerad brons, ca 14 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Skulpturer, Nutida, Skulptur, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Dan Wolgers Immobile

Budhistorik (4 bud)

5299047
16 000
5299044
14 500
5297433
5296381

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.