Clay Ketter White spackle surfacing

657670

CLAY KETTER (född 1961): "White spackle surfacing with steel edges #10", spackel på pannå, signerad och daterad Clay Ketter 1995, 40,5x40,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (20 bud)
5334856
26 000
5334759
25 000
5334759
24 000
5334497
23 000
5334753
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.