Clay Ketter White wall painting

657643

CLAY KETTER (född 1961): "Scetch for the white wall painting", signerad och daterad Clay Ketter -95, olja på pannå,110x110 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
5335767
32 000
5335761
31 000
5335747
30 000
5335759
30 000
5335747
29 000

Slutpris SEK:
32 000
3 088 EUR, 3 507 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.