Jan Svenungson Test 62

657565

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 62", signerad och daterad på baksidan Jan Svenungsson 1994, olja på aluminium, ca 38x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Jan Svenungson Test 62

Budhistorik (37 bud)
5334475
10 000
5334464
9 600
5334460
9 400
5334451
9 000
5334438
8 800

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.