Clat Ketter With trace

657547

CLAY KETTER (född 1961): "With Trace", signerad och daterad på baksidan Clay Ketter '94, olja på formica-pannå, 55x50 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Pannån är skadad längs underkanten- oklart om detta är konstnärens avsikt eller inte.

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Clat Ketter With trace

Budhistorik (11 bud)
5325251
12 000
5324929
10 000
5322123
6 000
5322084
5 200
5320480
5 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.