Andreas Eriksson Vars namn

657442

ANDREAS ERIKSSON (born 1975): "Vars namn är skrivet i färg", signerad på baksidan Andreas Eriksson 1996, olja på duk, 47x32 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Konst, Nutida, Nutida, Måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Andreas Eriksson Vars namn

Budhistorik (25 bud)
5334878
26 000
5299784
25 000
5334875
25 000
5299784
24 000
5334872
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.