Cecilia Edefalk Utan titel

657373

CECILIA EDEFALK (född 1954): Utan titel, signerad på baksidan, gelatinsilverfotografi, utförd 2005, 72x62 cm
PROVENIENS: Brandstrom Stockholm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Fotografi, Konst, Nutida, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Cecilia Edefalk Utan titel

Budhistorik (7 bud)
5332619
6 000
5332229
5 800
5331967
4 400
5321841
4 200
5311553

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.