Matsalsgrupp 1900-talets andra hälft

694306

MATSALGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bemålad, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 48, stolarnas sitthöjd 45 cm

Smärre färgbortfall o slitage, löd dekordel medföljer

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 16

Budhistorik (6 bud)
5284886
5284858
5284857
5284041
600
5269719

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.