Bent Boysen fönsterlampor

693556

BENT BOYSEN, "Duett", fönsterlampor, 3 st, grönlackerad metall, Ikea, formgiven 1983, höjd ca 23 cm
Skador: Smärre slitage

Skador: slitage, repor, färgbortfall

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bent Boysen fönsterlampor

Budhistorik (6 bud)
5264883
600
5258042
550
5264881
500
5258042
5262798

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.