Josef Frank golvlampa

693497

JOSEF FRANK, "Spirallampan", golvlampa, Svenskt Tenn, modell 1838 formgiven 1934, blankpolerad mässing med böjbar arm,

Repor, mindre bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Josef Frank golvlampa

Budhistorik (20 bud)
5265196
4 800
5264800
4 600
5264797
4 400
5264774
4 200
5264796

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.