Gripsholmsfåtöljer

693432

FÅTÖLJER, 1 par, s k Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, bemålade i vitt, klädd med textil, lös dyna, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, armlän med slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Gripsholmsfåtöljer

Budhistorik (8 bud)
5265315
600
5250094
550
5265314
550
5250094
500
5261964
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.