Skrivbord 1900-tal

693291

SKRIVBORD, jugend, 1900-talet början, beslag i mässing, 2 lådor, höjd 77, 99x56

Omarbetad, senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 13

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
5271297
1 600
5270550
5271286
1 400
5270550
1 300
5270112

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.