Iron litografi

693278

IRON (samtida): "Miss Fortune", litografi, signerad samt numrerad "Iron", 6/90, bladmått ca 60x39

Konst, Grafik, Nutida

Tavelvagn 1

Iron litografi

Budhistorik (10 bud)
5265839
1 800
5260813
1 700
5260809
1 600
5260812
1 600
5260809

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.