Väggpendyl 1800-talets början

693239

VÄGGPENDYL, sengustaviansk, bronserad, skuren dekor, höjd 82 cm, pendel finns

Slitage och lagningar

Klockor/Ur

Rum 12

Väggpendyl 1800-talets början

Budhistorik (18 bud)
5265837
1 700
5265828
1 600
5265601
5265827
5265601
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.