Karl Göte Bejmark skulptur

693103

KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): Skulptur, kvinna, signerad KGB, numrerad 3/4, terrakotta, höjd ca 33 cm

Konst, Skulpturer

Karl Göte Bejmark skulptur

Budhistorik (22 bud)
5265932
3 600
5265945
3 400
5265932
3 200
5265938
5265932
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.