Yrjö Edelman färglitografi

693081

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen julbock, signerad Y. Edelmann, 98/375, färgltografi, 56x39 cm

Fack 48

Yrjö Edelman färglitografi
Budhistorik (7 bud)
5265742
5263468
5263299
5263298
5260272
450

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.