Stig Jonzon oljemålning

692558

STIG JONZON (1913-1987): "Sjöbodar Djupvik Öland", signerad och daterad Stig Jonzon 1972, olja på duk, 31x97 cm

Fack 51

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (24 bud)
5260811
1 800
5260807
1 700
5260806
1 600
5260804
5260803
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.