Marc Chagall

692548

MARC CHAGALL (1887-1985) efter, L'Oiseau Bleu, utförd av Charles Sorlier, signerad och daterad i trycket 1954, 56x43 cm

Fack 1

Marc Chagall
Budhistorik (14 bud)
5251928
1 400
5260398
1 300
5251928
5260394
5251928
750

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.