Roland Svensson färglitografi Gillöga

692292

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S, 170/250, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (7 bud)
5260611
5260466
2 400
5257475
5257470
1 800
5245668
1 700

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.