Nisse Zetterberg

692276

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): ''Henny i röd jacka'', monogramsignerad och daterad 45, olja på pannå, ca 31x25 cm

Fack 28

Nisse Zetterberg

Budhistorik (4 bud)

5260740
1 700
5254694
1 600
5251206
5240595
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.