Matsalsmöbel 9 del 1900-talets andra hälft

692243

MATSALSMÖBEL, 9 del, 1900-talets andra hälft, fanerat med olika träslag, omfattande bord med två pelarfötter, 6 stolar och 2 karmstolar, fast stoppad sits, bordets höjd ca 75, 178x111 cm, iläggsskiva 38 cm

Smärre slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5273635
5273634
1 600
5273633
5273629
5272962
450

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.