Stig Lindberg skulptur

692193

STIG LINDBERG (1916-1982): "Månfisken", signerad och numrerad Stig L. No 305, patinerad brons på rektangulär sockel, höjd 20, längd 28 cm

Konst, Skulpturer

Monter 16

Stig Lindberg skulptur

Budhistorik (14 bud)
5260521
13 000
5260241
12 500
5257505
12 000
5260239
12 000
5257505
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.