Saltkar bägare kanna

692186

SALTKAR, 1 par, BÄGARE, SKÅL, SÅSKANNA, SERVETTRING, silver, 1900-tal, kannans höjd
10 cm, total vikt exkl. glasinsatser ca 367 g

Slitage, gravyr, bucklor, insatser med nagg

Silver

Saltkar bägare kanna

Budhistorik (5 bud)
5242652
1 300
5255055
5242652
5255052
5242652
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.