Hjälmmask

692173

HJÄLMMASK, Tabwa, dem rep Kongo, höjd 20 cm

Skador och lagningar

Etnografica

Monter 17

Hjälmmask

Budhistorik (15 bud)
5260766
950
5260764
900
5260751
850
5260761
850
5260751

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.