RENN II stereoanläggning

692161

RENN, "Professional II" samt. "Stereofonic", stereoanläggning, för IKEA, 2 dlr bestående av skivspelare samt. förstärkare, fanerade i palisander, fronter i borstat stål, höjd ca 11 resp. 18 cm, yttermått ca 36x37 cm

Orgingalemballage medföljer

Förstärkaren med repor ovantill, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
CITES-intyg finns att hämta i utlämningen

Nautica/Technica, Diverse

Hylla 6

RENN II stereoanläggning

Budhistorik (6 bud)
5265881
1 400
5262201
5260960
5260787
500
5260784

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.