Nils Tirén oljemålning

692157

NILS TIRÉN (1885-1935): Domherre, signerad och daterad, olja på duk, ca 41x53 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Nils Tirén oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5259800
1 700
5258684
1 600
5257630
5246552
5240263
700

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.