Litografisk affisch

692145

PABLO PICASSO, efter, "Cote d'Azur", litografisk affisch utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1962, bladstorlek 99 x 65 cm.

Hanteringsveck, löst blad

Visas på begäran

Litografisk affisch
Budhistorik (4 bud)

5251915
2 400
5263350
5251915
5247475

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.