Klädhäst

692110

KLÄDSTÄLLNING på hjul, 1900-talets slut, för butiksinredning, stomme i förkromad metall, justerbar höjd, höjd ca 149 cm, maxlängd ca 221 cm

Bruksslitage

Diverse

Hylla 4

Klädhäst

Budhistorik (8 bud)
5265767
650
5265006
600
5263255
550
5262434
500
5259856
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.