Nils Eric Justelius tennljusstakar

692099

NILS ERIC JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1820-1866), ljusstakar, ett par, tenn, godronnerad ljuspipa, på kulfötter, signerade i botten, höjd ca 18 cm

Genomgående skada på ena, ena något sned, smärre bucklor / kanstötta,

Ändringar/tillägg
Manschetter medföljer

Metall

Monter 19

Budhistorik

2019-10-23 kl 11:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.