Axel Olson oljemålning

691985

AXEL OLSON (1899-1986): "Det gamla trädet lever än", signerad Axel Olson, olja på duk, ca 30x36 cm

Kundcenter

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5260687
2 400
5260668
5259431
1 300
5257855
5256847
550

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.