Leopold Fare litografi

691961

LEOPOLD FARE (1926-1996): Landskap med träd, signerad samt numrerad HC VII/XV, färglitografi, ca 63x88 cm

Fuktskador vid nedre kant

Fack 26

Leopold Fare litografi
Budhistorik

2019-10-23 kl 12:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.